یکی از برنامه های راهبردی دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، اجرای طرح شرکت رقابت پذیر است. بر اساس این طرح به منظور افزایش توان رقابتی شرکت ها، به شرکت های دانش بنیان جهت حضور در جوایز مرتبط با توسعه فناوری و نوآوری خدمات حمایتی ارایه می شود. یکی از جوایز مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در مسابقات مرتبط با جشنواره ملی بهره وری می باشد.

جشنواره ملی بهره­ وری در سطح خرد و کلان در راستای ارتقای علمی و اصولی بهره­ وری به جمع­ آوری پروژه ­های ارتقای بهره­ وری در سطح بنگاه­ های اقتصادی می­ پردازد؛ این جشنواره در پنج بخش(مرحله):
nsfund-bahrevari

-مسابقه ملی بهره ­وری

-تجربه­ های موفق

-بهترین محل کار

-برترین توان اجرا

-مصرف بهینه انرژی

برگزار می­ گردد.

بر این اساس تسهیلات حمایتی ویژه حضور شرکت های دانش بنیان در جشنواره ملی بهره وری به شرح زیر توسط صندوق نوآوری و شکوفایی ارائه می شود.

  • صندوق نوآوری و شکوفایی، پنجاه درصد هزینه حضور شرکت های دانش بنیان در یکی از مسابقات جشنواره ملی بهره وری(تجربه­ های موفق، بهینه­ کاوی، بهترین محل کار، توان اجرا و انرژی) تا سقف 2 میلیون تومان را در قالب تسهیلات بلاعوض ارائه می نماید.
  • حضور در مسابقه ملی بهره وری برای کلیه شرکت های دانش بنیان رایگان می باشد.

شرکت های دانش بنیان تنها برای شرکت در یک مسابقه می توانند از تسهیلات توانمندسازی استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.ipcel.ir مراجعه نمایید.

فرآیند اخذ تسهیلات بلاعوض جهت حضور در جشنواره ملی بهره وری به شرح زیر است:

  • ثبت نام در پورتال توانمندسازی و ذکر نام مسابقه مد نظر جهت حضور در بخش توضیحات تکمیلی فرم ثبت نام
  • تائید اولیه کارشناس صندوق
  • معرفی شرکت دانش بنیان به دبیرخانه جشنواره از طرف صندوق
  • مراجعه شرکت دانش بنیان به دبیرخانه جشنواره و ثبت نام در جشنواره

 

جهت ثبت نام اولیه جهت بهره مندی از تسهیلات حضور در جوایز  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 

sabtnam

baner-click-fghjgh

.