پایان مهلت اخذ استانداردهای ملی و بین المللی مربوط به درخواست های تائید شده سال 95

 

 

پایان مهلت اخذ استانداردهای ملی و بین المللی مربوط به درخواست های تائید شده سال 95

(آغاز حمایت های اخذ استانداردهای ملی و بین المللی سال 1396 از 15 تیرماه)

به اطلاع کلیه شرکت های دانش بنیان می رساند با توجه به اطلاعیه های دفتر توانمندسازی در تاریخ های 30/9/95 و 26/10/95 و 12/11/95 مهلت ارائه مدارک اخذ استانداردهای ملی و بین المللی جهت دریافت حمایت های توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در سال 1395 در تاریخ 31 خردادماه سالجاری به اتمام رسیده است. به همین جهت از شرکت های دانش بنیان (دارای درخواست های تائید شده اولیه در سال 1395 از دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی) درخواست می شود در صورت اخذ گواهینامه های استانداردهای ملی و بین المللی حداکثر تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه 14 تیر 96 اقدام به ارسال مدارک مربوطه نمایند و رسید اخذ نمایند. لازم به ذکر است درخواست ها و گواهی هایی که از این تاریخ به بعد به دفتر توانمندسازی ارسال شوند مشمول حمایت های سال 95 نخواهند شد.

لازم به توضیح است شرکت هایی که تا تاریخ فوق موفق به اخذ گواهی استاندارد نشده اند یا در سال 1395 درخواستی ارائه ننموده اند، می توانند درخواست جدید خود را در سال 96 ارائه نمایند  و مطابق مقررات و ضوابط سال 96  مشمول حمایت های توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه مشاوره و اخذ استانداردهای ملی و بین المللی گردند.

میزان و نحوه حمایت از مشاوره و  اخذ استانداردهای ملی و بین المللی در سال 96 در تاریخ 15تیرماه از طریق پورتال توانمندسازی به آدرس cbd.nsfund.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

مدارک لازم:

  • گواهی استاندارد اخذ شده
  • قرارداد با شرکت مشاوره
  • قرارداد با شرکت گواهی دهنده cb
  • مدارک مالی (فیش های واریزی)
  • نامه  درخواست حمایت خطاب به دفتر توانمندسازی (همراه با ارائه شماره حساب و شبا شرکت)

ارسال به ایمیل توانمندسازی:  tavanmandsazi@nsfund.ir