CBD

پورتال توانمندسازی شرکت های دانش بنیان به صورت رسمی رونمایی شد و شروع به کار نمود.در مراسم دیدارصمیمانه دکتر سلطانی ریاست صندوق نوآوری وشکوفایی با اصحاب رسانه که روز یکشنبه 23 خردادماه در محل مجتمع شکوفایی برگزار شد، پورتال توانمندسازی به صورت رسمی شروع به کار نمود و خدمات آن برای خبرنگاران و مهمانان ارایه شد.IMG_6782

 تمامی شرکت های دانش بنیان از تاریخ 1 تیرماه 1395 با وارد کردن شناسه ملی به عنوان نام کاربری و شماره همراه رابط شرکت  (بدون صفر) بعنوان رمز عبور می توانند وارد سایت شوند . به شرکت ها توصیه می شود در اولین ورود ضمن تکمیل اطلاعات خود در بخش پنل کاربری، جهت حفظ اطلاعات و امنیت اقدام به تغییر رمز عبور خود نمایند.

پس از ثبت نام، شرکت دانش بنیان حداکثر تا یک ماه پس از ثبت نام در سامانه فرصت دارد تا نامه رسمی معرفی نماینده تام الاختیار خود جهت هماهنگی در استفاده از خدمات توانمندسازی را به همراه شماره تماس ایشان به ایمیل دفتر توانمندسازی به آدرس tavanmandsazi@nsfund.ir ارسال نمایند. در غیر اینصورت نام کاربری ایجاد شده برای شرکت دانش بنیان غیر فعال می شود.

لازم به توضیح است در صورتیکه شرکت، از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان احراز صلاحیت نشده است، امکان بهره گیری از خدمات پورتال توانمندسازی برای شرکت وجود ندارد. (صرفا شرکت های دانش بنیان مورد حمایت خدمات توانمندسازی می باشند)

در صورتیکه دانش بنیان هستید و امکان ورود با شناسه ملی برای شما فراهم نشده است از قسمت تماس با ما ، مورد را به کارشناسان دفتر توانمندسازی اطلاع دهید تا در اسرع وقت با شرکت جهت ارائه نام کاربری و رمز عبور هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

IMG_6728

IMG_6703

IMG_6804

دفترتوانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی